Aktuality

Zobrazuji položky 1 až 8 (18 stránek)
Školní rok:

Upozornění pro strávníky15.7.2016

Informace ke školnímu stravování zde.


Seznamy žáků 1. a 6. tříd, sešity a potřeby do VV15.7.2016

Seznam žáků 1. třídy pro šk. rok 2016-2017 je zde, žáků 6. A zde a 6. B zde, seznam sešitů zde a potřeb do výtvarné výchovy pro žáky 2. st. zde.


Bike Trip 8. A a 6. A14.7.2016

Třídní učitelé Janošek (6. A) a Tolar (8. A) navázali na úspěšný třídenní výlet do Rapotína u Velkých Losin a vyrazili na další společnou akci na kolech na přehradu na Horní Bečvu. Předcházelo tomu ještě přespání ve škole z pondělí na úterý 28. 6. 2016. (Ve škole spala také třída 8. B s třídním panem Sedlákem. Ti se v úterý vydali vlakem do Val. Meziříčí.)

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Vyhodnocení sběru papíru30.6.2016

Celkově žáci nasbírali 13 058 kg papíru. Nejlepší sběrači byli odměněni malými věcnými cenami, nicméně další odměnou pro děti je zájezd do skláren v Karolínce nebo Irisy Vsetín. Zájezd se uskuteční v září a další program bude upřesněn. Všem sběračům děkujeme a doufáme, že budou pokračovat dál a noví se k nim připojí.

T. Vinklárková


Vyhodnocení sběru PET lahví za školní rok 2015/1629.6.2016

Děkujeme nejlepší desítce sběračů i dalším dětem, které nám pomáhají sbírat. Nela Jančová vítězí s velkým náskokem a řada jmen se nám při vyhodnocení opakuje každým rokem. Děkujeme za sběr petek i hliníku také rožnovskému kinu. Celkově jsme nasbírali 34 583 ks PET a pro školu získali od firmy FCC 6 287,- Kč.


Prvňáčci v pohádce „Ať žijí duchové“26.6.2016

V úterý 21. června se prvňáci z obou tříd vydali na Bílou, aby si užili svůj první výlet. Stejně jako děti v úspěšné pohádkové komedii bojovali za záchranu hradu, ze kterého si někteří dospělí chtěli udělat pěstírnu žampionů.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Cyklistický výlet 1. A a 9. A26.6.2016

Ve středu 22. června jsme se vydali na poslední společnou akci, která zakončila roční úžasnou vzájemnou spolupráci mezi prvňáky a deváťáky. Společně jsme se na kolech vydali po cyklostezce na Zavadilku. Některé děti byly na takovém delším výletě poprvé, ale díky svým starším kamarádům to zvládli na jedničku.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Školní výlet 7. B do Kroměříže24.6.2016

Dne 14. 6. 2016 v 6:30 hod. jsme se sešli na vlakovém nádraží. Ve vlaku byla po celou cestu dobrá nálada a legrace.Když jsme dorazili do Kroměříže, prvním bodem byla návštěva Arcibiskupského zámku, kde jsme se dozvěděli plno zajímavých informací. Mj. nás zaskočila neplánovaná návštěva televize…


Zobrazuji položky 1 až 8 (18 stránek)
Školní rok:

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola