Aktuality

Zobrazuji položky 1 až 8 (14 stránek)
Školní rok:

Seznamy žáků 1. a 6. tříd, sešity a potřeby do VV4.7.2015

Seznam žáků 1. tříd pro šk. rok 2015-2016 je zde, žáků 6. tříd zde, seznam sešitů zde a potřeb do výtvarné výchovy pro žáky 2. st. zde.


Cvičení v přírodě v podání ZŠ Pod Skalkou3.7.2015

Každoroční akce doznala v tomto roce několika změn, ale hlavní myšlenka „vytáhnout děti od stolních lavic mezi stromy a kytky a přimět je k pohybu“ zůstává.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Spaní ve škole a cyklovýlet 7. tříd2.7.2015

Netradičně, již v neděli  21. 6. se žáci sedmých ročníků sešli před budovou školy, aby společně se svými třídními učiteli ( p. uč. Tolarem a p. uč. Sedlákem) strávili noc  ve třídách. Chvilku poté, co se za námi  zavřely dveře školy  a paní ředitelka nám popřála "dobrou noc", následovalo rychlé přeskupení lavic a příprava spacáků na "dlouhý" spánek. 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Loučení s první třídou30.6.2015

V pátek 26. června 2015 se konalo cvičení v přírodě. Spolu se svými dětmi se tohoto cvičení zúčastnili i jejich rodiče, kteří si pro ně připravili úžasný program na celý den, aby se tak společně rozloučili s 1. třídou. V 8.00 hod. jsme se vydali směrem na Dolní Paseky pod vedením p. Janči, který v roli učitele bravurně zvládal nejen děti, ale i nás dospělé a celou cestu nás aktivoval k různým činnostem.


Oznámení o přerušení dodávky elektřiny22.6.2015

Ve středu 24. 6. 2015 bude v naší škole v době od 8:00 do 14:30 hod. přerušena dodávka elektřiny. V tento den je pro naše strávníky zajištěn studený oběd v podobě sekané, zeleniny, ovoce (bez polévky). Děkujeme za pochopení.

 


Slovo ředitelky ke konci šk. roku16.6.2015

Šk. rok 2014/2015 ukončíme slavnostním rozdáváním vysvědčení v úterý 30. 6. 2015. Pro udělení ředitelského volna nejsou žádné závažné provozní ani organizační důvody. Chceme také vyjít vstříc těm pracujícím rodičům, kteří by měli starosti spojené s hlídáním dětí. Pro odjezd na dovolenou lze využít žádost o uvolnění u třídního učitele.

Konec šk. roku se nesl v duchu personálních změn, které patří k přirozenému procesu uvnitř každé organizace. Odchází p. uč. Kubiszová, která se stěhuje do jiného okresu. Z osobních důvodů se rozhodla ukončit prac. poměr p. uč. Tomíčková. Na vlastní žádost odchází na nové působiště také p. uč. Svatošová a p. uč. Orlíková. Již v tuto chvíli jsou všechny uvolněné pozice obsazeny. Náš tým obohatí 5 nových kolegů, z toho jeden muž.

Počet žáků, kteří se hlásí na naši školu, se stále zvyšuje, od září máme dokonce o jednu šestou třídu více.

Do nového školního roku, v němž oslavíme 50 let od založení školy, vstoupíme s novým projektem zaměřeným na čtenářskou a jazykovou gramotnost v hodnotě přes půl milionu Kč. Naprostou novinkou budou také snídaně připravované šk. jídelnou.

Přeji všem krásné prázdniny!

K. Kubečková


Rozloučení 3. A16.6.2015

V pátek 12. 6. sportovní třída 3. A jela na výlet na kolech na Díly. Cesta byla náročná. Jeli jsme 10 km do kopce a pak  náročnou lesní cestou z kopce dolů.


Cvičný požární poplach14.6.2015

5. 6. 2015 se na naší škole uskutečnil cvičný požární poplach a nácvik evakuace. Jeho součástí byly také aktivity, které pro všechny žáky připravila Městská policie.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Zobrazuji položky 1 až 8 (14 stránek)
Školní rok:

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola