Aktuality

Zobrazuji položky 1 až 4 (1 stránka)
Školní rok:

Úspěch "písařů" na mistrovství světa v Belgii30.7.2013

Po celoroční přípravě našich žáků nastal dlouho očekávaný okamžik a my jsme se vydali 12. července 2013 na dlouhou cestu do belgického Gentu. Jonáš Vala, Lenka Vašenková a Michal Rak společně s žáky Gymnázia Rožnov p. R. a dalšími členy české výpravy opět velmi úspěšně reprezentovali Českou republiku. Už jen fakt, že 80% medailí putovalo právě do ČR, jistě hovoří sám za sebe.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Rozloučení s žáky 9. tříd29.7.2013

Ve čtvrtek 28.6. ukončili žáci 9. tříd v kině Panorama docházku na naší škole. Každá třída si připravila krátký program, v němž nechyběla prezentace školních akcí, poděkování učitelům a zaměstnancům školy, scénky a společná písnička. S deváťáky se přišli rozloučit také kamarádi z 1. tříd. Slavnostního rozdávání vysvědčení, pamětních listů a upomínkových předmětů se zúčastnila také starostka Rožnova Markéta Blinková.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Cvičný požární poplach21.6.2013

21. června byl ve škole vyhlášen cvičný požární poplach s nácvikem evakuace. Poté se žáci 1. i 2. stupně přesunuli na školní hřiště, kde se mohli seznámit s prací hasičů a městské policie. O technické vybavení obou vozů byl opravdu velký zájem.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Plán akcí - květen 201312.3.2013

Plán akcí - květen 2013


Zobrazuji položky 1 až 4 (1 stránka)
Školní rok:

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola