Pohár rohlasu28.5.2019

Úspěch mladších žáků 2.stupně na krajském kole vatletických závodech - Pohár rozhlasu

Velkým úspěchem skončilo účinkování mladších žáků na atletických závodech – Pohár rozhlasu.

Z okrskového kola, kterého se účastnily také družstva starších žaček, starších žáků a mladších žaček se ZŠ Pod Skalkou podařilo v kategorii mladších žáků postoupit z 1. místa do okresního kola.

Mladší žáci se díky vynikajícím výsledkům v okresním kole probojovali až do krajského kola, které se konalo 23. 5. na atletickém stadionu v Uherském Hradišti.

Z celkového počtu9 týmů se kluci těsně nevešli na stupně vítězů a jen o velmi malý počet bodů skončili na celkovém 4.místě.

Individuálně by se na pomyslné stupně vítězů z jednotlivých disciplín dostali Jakub Šimurda v běhu na 60m a Vít Dorňák v běhu na 1000m.

Sestava mladších žáků: Vít Dorňák, Jakub Šimurda, Šimon Kubela, Martin Glamoš, Adam Rádsetoulal, Filip Křenek, Tomáš Růčka, Jakub Jirsák