3.A a 4.B na Veletrhu sportovních a volnočasových aktivit26.9.2018

Ve čtvrtek 13.9.2018 proběhl na stadionu a v Synot TIP hale první ročník Veletrhu sportovních a volnočasových aktivit pro děti a mládež. Děti si vyzkoušely různé sporty, které jsou realizovány na území Rožnova. Představil se nám také Český olympijský výbor s projektem Sazka Olympijský víceboj s jeho hlavní tváří, olympioničkou a mistryní světa v trojskoku, Šárkou Kašpárkovou. Skákali jsme na trampolíně, hráli fotbal, florbal, tenis, lezli po stěně, tančili se stuhami, boxovali, potápěli se. Líbila se nám i rozcvička s mistryní světa. Někteří získali po splnění disciplín olympijský diplom. Každý si našel sport či aktivitu, která ho zaujala.

Do školy jsme se vraceli zpocení, unavení, ale šťastně vyblbnutí. Příští rok doporučujeme tuto akci všem dětem.